Spotkanie Wigilijne ?Józefovia – 2005? 17.12.2015r.

W czwartkowy wieczór 17.12.2015r. w jednej z józefowskich restauracji zawodnicy rocznika 2005, sztab trenerski oraz rodzice wraz z rodzeństwem naszych piłkarzy spotkali się na uroczystej Wigilii.

Rodzice jak zwykle zadbali o wyjątkową ?oprawę?. Wystrój restauracji stanowiła m.in. flaga Józefovii, a także rolap naszego sponsora firmy SuperDrob S.A.

Spotkanie rozpoczęło się od powitania przez Wojtka Czapka wszystkich zawodników, ich rodzeństwa, trenerów i rodziców. Wojtek podziękował za mijający rok, a także życzył wielu sukcesów w nadchodzącym 2016 roku. Podkreślił m.in., że chłopcy prezentują umiejętności pozwalające im myśleć w przyszłej rundzie o awansie do wyższej klasy rozgrywkowej. Szczególne słowa podziękowania skierował do tych chłopców i ich rodziców, którzy od niedawna dołączyli do drużyny. Wojtek podkreślił znaczenie trenerów Karola oraz Wiktora w rozwoju piłkarskich umiejętności wychowanków.

Spotkanie było okazją również do podsumowania mijającego roku przez trenerów Karol Bednarczyka, Wiktora Wójcickiego.

Trenerzy podziękowali zawodnikom za miniony rok, omówili realizację zakładanych na 2015 założeń podkreślając jednocześnie, że wszyscy zanotowali progres w rozwoju swoich umiejętności. Progres – który powinien zagwarantować nam w kolejnej rundzie awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Kolejną wyczekiwaną atrakcją spotkania po uroczystym przełamaniu się opłatkiem było wręczenie wyróżnionym zawodnikom upominków przygotowanych przez sponsora: firmę SuperDrob.

Wszyscy piłkarze za zaangażowanie oraz rozwój indywidualnych umiejętności w rundzie jesiennej sezonu 2015/2016 otrzymali dyplomy, dyplomy z wyróżnieniem oraz nagrody specjalne. 

Nagrody specjalne przygotowali Ania Broniec, Dorota Ognicha, Wojtek Czapka i Grzesiek Moraczyński.

Specjalne wyróżnienia otrzymali:

– Przemek Pudełek oraz Kamil Licbarski,

– Kuba Baracz za tytuł v-ce króla strzelców

– Karol Gnieździło za tytuł v-ce króla strzelców

– Ignacy Ognicha za tytuł króla strzelców

Ponadto dyplomy w podziękowaniu za wkład i zaangażowanie w 2015r. w pracy z Drużyną otrzymali:

– trener Karol Bednarczyk,

– trener Wiktor Wójcicki,

– kierownik Wojtek Czapka,

– administrator strony internetowej Grzesiek Moraczyński.

Wszystkim przybyłym piłkarzom i ich rodzeństwu, rodzicom trenerom serdecznie dziękujemy za przybycie i pomoc w organizacji imprezy

.IMG_4970 IMG_4971 IMG_4973 ? kopia IMG_4985 IMG_5005 IMG_5031 IMG_5032 IMG_5037 IMG_5051 IMG_5060 IMG_5069

Autor zdjęć : Darek