Drodzy Rodzice,

Przydałyby się naszym chłopcom nowe stroje meczowe, gdyż stare wydają się być kuse na naszych chłopców. Możemy „ruszyć” pieniądze sponsorskie, które oszczędzaliśmy na obóz, ale istnieje też szansa, że może zdecydowalibyście zakupić 2 komplety na własność dla swojego dziecka. Chłopcy przyjeżdżaliby na mecz ligowy z 2 kompletami i nie miałoby już wtedy dla nas znaczenia w jakich barwach grają nasi przeciwnicy. Do tej pory zamieniając się strojami z drugą drużyną przeżywaliśmy lekki stres przed meczem w roli gospodarza posiadając jeden komplet (drugi zabierała na mecz wyjazdowy nasza druga drużyna).

Koszt całkowity 2 kompletów meczowych (czerwony i zielony) z nadrukami wyniósłby 200 zł, resztę byśmy dołożyli z pieniędzy sponsorskich. Ci chłopcy, których rodzice nie zdecydują się na zakup będą mogli w dalszym ciągu korzystać podczas meczy z klubowego kosza, tyle że strój będzie z innym niż ich numerem.

Chętnych na zakup proszę o pilny kontakt (Artur Wilk – łysy, gruby i w okularach) w tym tygodniu podczas odbioru chłopców o 17-tej, gdyż muszę zamówić stroje do końca stycznia, aby dotarły do nas jeszcze przed rozpoczęciem ligi.