Styczeń 2017 – „Rozkład Jazdy” Józefovia 2005 B

 

W naszym comiesięcznym cyklu „Rozkład Zajęć” prezentować będziemy terminy treningów oraz pozostałych zajęć tj. sparingów, meczów ligowych oraz imprez Rocznika 2005 B trenera Wiktora Wójcickiego.

 

1. Styczeń – Harmonogram zajęć

Poniedziałki – godz. 18:30 Sala gimnastyczna w szkole „Strumienie” w Józefowie ul. 3 Maja 129,

Wtorki – godz. 17:00 Stadion Józefovii ul. Dolna 19,

Czwartki – godz. 18:00 Sala gimnastyczna w SP nr 1 w Józefowie ul. Mickiewicza 11


2. Sparingi – Turnieje

– 08.01.2017r. Turniej Noworoczny w Chełmie Rocznika 2005. Z Drużyny 2005 B w turnieju udział wzięli: Kuba Książek, Damian (2 bramki), Karol (1 bramka), Kamil (2 bramka), Filip, Staś . Ostatecznie w fazie grupowej nasze drużyny zajęły III miejsce, w klasyfikacji Klubów: miejsce IV.

– ponadto trener planuje rozegranie 2 sparingów na terenach Józefovii,


3. Przekazanie sprzęt sponsorskiego.

Zgodnie z zawartą umową pomiędzy Józefovią Józefów, a sponsorem firmą SuperDrob S.A. młodzież z rocznika 2005B otrzyma m.in. sprzęt sportowy oraz dofinansowanie do obozu zimowego. Przekazanie sprzętu planowane jest ostatnią dekadę stycznia. Będzie to dla wszystkich prawdziwa niespodzianka 🙂


4. Kalendarz 2017 – Na Gwiazdkę nasi zawodnicy otrzymali pamiątkowe kalendarze na 2017r., które w większości poświęcone są wydarzeniom z minionego roku. Każdy kalendarz jest indywidualny i niepowtarzalny dla pozostałych zawodników. Na okładce kalendarza znajduje się logo Józefovii, wraz z NR i Imieniem i Nazwiskiem zawodnika oraz logo sponsora SuperDrob. Projektant kalendarza nie zapomniał również o Blażeju umieszczając w stopce kalendarza cytat z naszego baneru poświęconego Błażejowi tj. : „Błażej wygrałeś – Jesteśmy z Tobą”. Na tylnej okladce zawarty jest szkic Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz jego cytat: „Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska”.

W naszym cyklu od stycznia prezentować będziemy tzw. kartki z kalendarza oraz informację o datach urodzin naszych zawodników.

Z kartki naszego Kalendarza:

24.01.2017 – urodziny obchodzi Mikołaj Szepczyński (nr 99), któremu życzymy Wszystkiego Najlepszego…

dsc02104

Kalendarz  „2017” Okladka

Stycze?_2017

 Stycze?_kartka

Trener & Kierownik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor: Kresy