Z wielką satysfakcją informujemy, że w lutym 2016 została podpisana umowa o współpracy pomiędzy MLKS Józefovia Józefów a firmą SuperDrob S.A. z siedzibą w Karczewie. W ramach kontynuacji współpracy firma SuperDrob S.A objęła wsparciem finansowym dwie drużyny Rocznika 2005: Drużynę A i Drużynę B.

Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca przyniesie nam obustronne korzyści.

Poniżej informacja o profilu działalności naszego Partnera ? firmy SuperDrob S.A.:

SuperDrob_logo

To co najlepsze z drobiu!

Jesteśmy firmą rodzinną, która od ponad 22 lat dostarcza na Wasze stoły produkty drobiowe najwyższej jakości. Ich smak doceniono również w krajach Unii Europejskiej, dokąd eksportujemy niemal połowę naszych produktów.

 

Kuchnia super pomysłów!

Specjalnie dla Was odkrywamy nowe horyzonty smaku. Chcemy być na Waszych stołach zawsze wtedy, gdy sięgacie po to, co najlepsze z drobiu i gdy macie ochotę na szybkie, dobre i zaskakujące danie z najlepszej jakości polskiego kurczaka. Odkrywajcie razem z nami kuchnię super pomysłów!

Sklepy firmowe ? w Karczewie i Otwocku

Polecamy linię wysokiej jakości dań z drobiu ? bez dodatku glutaminianu sodu, bez dodatku konserwantów, bez dodatku sztucznych barwników i aromatów oraz utwardzonych tłuszczów. Do wyboru mamy cała gamę wariacji gotowych dań z drobiu, z bardzo ciekawymi dodatkami: delikatny SuperFilet z kurczaka ze szpinakiem, pomysłowy SuperFilet z kurczaka z kaszą gryczana i groszkiem, śródziemnomorski SuperFilet z oliwkami i suszonymi pomidorami, meksykańskie SuperRoladki z kurczaka delikatnie pikantne. Mamy bardzo ciekawą gamę świątecznych produktów oraz przekąsek lubianych przez dzieci i dorosłych.

Zapraszamy do naszych Sklepów Firmowych w Otwocku i Karczewie:

– w centrum Otwocka przy ul. Karczewskiej 14/16

– główny sklep firmowy w Karczewie przy ul.Armii Krajowej 80

 

swiateczne-joza

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej strony www.superdrob.pl

 

 

 

 

 

Autor: Kresy