Vitasport – partnerem technicznym Józefovii

Z przyjemnością informujemy, że Zarząd MLKS Józefovii Józefów podpisał umowę o współpracy z „Vitasportem” A i D Biernaccy Spółka Jawna z siedzibą w Warszawie przy ul. Olszynki Grochowskiej 11/15.

Zgodnie z warunkami umowy Vitasport będzie wyłącznym partnerem technicznym dla drużyn naszego klubu dostarczającym sprzęt sportowy. Dzięki zawartej współpracy nasz klub korzystał będzie ze specjalnych rabatów na zakup sprzętu sportowego.

Informacji na temat szczegółów oraz warunków współpracy udziela Zarząd Józefovii oraz kierownicy poszczególnych Roczników. Prosimy kierowników o kontakt w tej sprawie z Zarządem.

Sklep Vitasport znajduje sie w Warszawie przy ul. Olszynki Grochowskiej 11/15.

Zarząd

MLKS Józefovia Józefów

MLKS JózefoviaStopka

 

Oświadczenie Vitasportu:

Firma Vitasport zajmuje się sprzedażą detaliczną i hurtową na terenie całej Polski a obecnie wychodzi naprzeciw konkurencji walcząc o swoją pozycję w Europie, od Litwy po Grecję. Specjalizujemy się w branży sportowej, a w szczególności w sprzęcie piłkarskim takich marek jak Adidas, Nike, Puma oraz Mizuno.

W ostatnim czasie weszliśmy w kooperacje z klubem piłkarskim MLKS Józefovia Józefów. Jesteśmy bardzo szczęśliwy, że mamy możliwość współpracy z tak prężnie rozwijającym się klubem piłkarskim na terenie województwa mazowieckiego. Liczymy, że połączenie naszych sił przyczyni się do długiej i owocnej współpracy.

Z poważaniem

Zespół Vitasport Warszawa