VIVE LA JÓZA 2003 !!! – Jest awans do pierwszej ligi.

Tym francuskim akcentem przejdźmy do relacji przedostatniej kolejki.

Po ostatnich, niezbyt udanych meczach  przez nasz zespół (chodzi o zdobycz punktową), mecz z drużyną Football Talents  był – można by powiedzieć  – meczem ostatniej szansy, by zdobyć trzy punkty i awansować do pierwszej ligi. Trener Sławek bardzo mocno zmobilizował nasz zespół  w szatni, jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

Nasza drużyn wyszła na mecz bardzo skoncentrowana i głodna zwycięstwa , mimo że początek wyglądał nieco mało efektownie, jednak z przebiegu całego meczu byliśmy drużyna lepszą.

Potrafiliśmy stworzyć więcej sytuacji podbramkowych , akcje i dośrodkowania stwarzane przez nasz zespół wyglądały profesjonalnie .

Jedynym małym minusikiem było to, że nie potrafiliśmy zdobyć gola ,mimo znakomitych sytuacji.

No ale od czego ma się trenera! Jedna mała roszada taktyczna w ustawieniu naszego zespołu , przesuniecie Krystiana Pudełka z bramki do ataku, dało nam w  52? upragnionego gola.

Nie mogliśmy jeszcze cieszyć się w pełni. Remis nic nam nie dawał , jedynie tylko zwycięstwo i zdobycie trzech punktów.

Zespół poszedł za ciosem, poczuł wiatr w żagle, i już kilka minut po pierwszej bramce , a dokładnie w 55? drugiego gola strzelił Łukasz Stankiewicz .

Mimo jeszcze kilku dogodnych sytuacji bramkowych, wynik 2:1 nie uległ zmianie już do końca meczu.

Wielka euforia –  MAMY AWANS !!!

Przed nami jeszcze mecz z Mazurem Karczew, wierzę że nasi chłopcy pomimo awansu potrafią jeszcze wznieść się na wyżyny, i powiększą zdobycz punktową.

Red:JózaW