Ustalenia po spotkaniu z rodzicami w dniu 04.01.2016r.

 

Pragniemy przypomnieć główne ustalenia z naszego ostatniego spotkania:

1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wypełnili ankietę dotycząca poziomu satysfakcji związana z przynależnościa naszych dzieci do MLKS Józefovii Józefów. Otrzymany od Państwa materiał jest po prostu bezcenny!

Wszystkie Panstwa uwagi , spostrzeżenia,  a także propozycje rozwiązań zostana dokładnie przeanalizowane. Material posłuży nam do opracowania „strategii” działania na cały 2016r. Juz niebawem wyniki ankiety znajdą się na naszej stronie.

2. W czwartek 14.01.2016r. podczas treningu odbędzie sesja zdjeciowa zawodników i trenerów.  Zależy nam na uaktualnieniu zdjęć indywidualnych oraz grupowych. Prosimy o 100% frekwencję zarówno dzieci jak i rodzicow oraz zabranie dwóch kompletów strojów tj. zielonych i czerwonych (koszulki i skarpetogetry) oraz aparatów,  flagi, szalikow i rolapow sponsora Superdrob.

3. Przypominamy o obowiązku zgłoszenia zamówienia brakującego sprzętu sportowego w ramach środków sponsorskich. Limit wydatkow to 200 zł/ osobę. Sprzęt można wybrać ze strony internetowej sklepu www.vitasport.pl lub z katalogu, który dostępny będzie podczas jutrzejszego treningu. Obowiązuje zasada, że zamawiamy sprzęt w ramach obowiazujacych standardów ubioru naszego rocznika.

4. W związku z informacja dotycząca podwyżki wysokości składki członkowskiej oraz odejściem m.in. z tego powodu kilku zawodników informujemy, że istnieje możliwość złożenia wniosku wraz z uargumentowaniem przyczyn braku możliwości opłacania składki lub prośby o zmniejszenie jej wysokości.

Prosimy o powstrzymanie się od pochopnych decyzji ws. ewentualnego przeniesienia dziecka do okolicznych drużyn. Zdajemy sobie sprawę, że wysokość składki w naszym klubie znacznie odbiega od tej u sąsiadów zza miedzy (60-80 zł.), ale uwzględniając potencjał zawodników,  trenerów oraz przede wszystkim to, że tworzymy wielka Rodzinę jest w tej sytuacji bezcenne 🙂 . Tylko obecny sklad kadrowy pozwoli nam na staly rozwój oraz sukcesy.

Wszelkie propozycje przejścia do innych drużyn w tym także zgloszona propozycja przeniesienia całego rocznika wobec tego co zrobiliśmy dotychczas pozostawiamy bez komentarza.

5. Uwzględniając Państwa prośby informujemy, że w najblizszej rundzie do rozgrywek w ramach mzpn zgłosimy również drugą drużynę,  tak aby wszyscy zawodnicy mogli regularnie sprawdzac się w profesjonalnych rozgrywkach.

6. Podajemy plan sparingów oraz turniejów na styczeń:

  • 17.01.2016 sparing z Żaglami na Sterniku. Zbiórka od godz. 13.10( pierwsza grupa) i 14:30 (druga grupa). Planowane rozegranie jest dwóch spotkań. Szczegółowe inf. prześle trener sms-em.
  • 23.01.2016 dwa turnieje:

– turniej na Ursynowie ( pod balonem)

– turniej w Siennicy (hala),

Drużyna podzielona zostanie na dwie grupy. O szczegółach poinformujemy w kolejnym komunikacie.

 

 

Kierownik&Trenerzy&RadaDrużyny