wychowankowieMiło mi zakomunikować, że reprezentacja Mazowsza w składzie której grają nasi wychowankowie Mateusz Kociszewski (Banan) i Filip Prochowski (Filipson) odniosła duży sukces wygrywając w  XXIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach letnich, która ruszyła na Mazowszu 3 lipca, a w jej ramach Turniej Piłkarski im. Kazimierza Deyny, będący jednocześnie mistrzostwami kadr wojewódzkich w kategorii U-16. Reprezentacja Mazowsza wygrała wszystkie mecze i zasłużenie zajęła pierwsze miejsce. Na zdjęciu nasi wychowankowie z medalami Mistrzostw, którzy przyczynili się do tego sukcesu Mazowsza.

Obu zawodnikom Bananowi i Filipsonowi gratulujemy serdecznie  i życzymy powodzenia w dalszej karierze piłkarskiej. Brawo chłopaki.

Ten przykład pokazuje jak olbrzymi potencjał drzemie w naszych zawodnikach z tego rocznika 2001. W kontekście ogłoszonego naboru do Józy 2001 zaś wskazuje, że warto powalczyć o wejście do naszej drużyny, która pod wodza trenera Kuba Rosińskiego będzie walczyła o wysokie cele w najbliższym sezonie piłkarskim. Dodam, że w kadrze Mazowsza przeważają zawodnicy z Legii Warszawa ale są także z innych klubów, z którymi nasza drużyna rywalizowała w minionym sezonie w wielu wypadkach z dobrym skutkiem.