W niedzielne przedpołudnie rozegraliśmy wyjazdowy mecz derbowy z Mazurem.

Dzięki bardzo dobrej grze szczególnie w pierwszej połowie odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo 3:2. To pierwsza w historii ligowa wygrana z drużyną z Karczewa. Gratulacje i podziękowania dla zawodników i trenerów.

Mecz na początku był wyrównany i toczył się w środkowej strefie boiska. Około 10 minuty dośrodkowanie Maksa Bąka z rzutu rożnego zamknął na drugim słupku Filip Jurczak wyprowadzając Józe na prowadzenie. Po strzeleniu bramki zdominowaliśmy środek boiska i dzięki bardzo dobrym zagraniom za linie obrony gospodarzy zdobyliśmy kolejne gole. Najpierw Antek Piekut wykorzystując błąd obrońcy, który nie przeciął dośrodkowania Alka Głowali a następnie Alek po podaniu z głębi pola od Maksa nie dali szans bramkarzowi Mazura. Gospodarze odpowiedzieli jednym golem i do przerwy prowadziliśmy 3:1.

W drugiej połowie Mazur szybko zdobył bramkę kontaktową i dążył do wyrównania. Mimo przewagi w posiadaniu piłki nie potrafił jednak, dzięki dyscyplinie taktycznej i bardzo dobrej organizacji gry naszej drużyny, stworzyć sobie klarownych sytuacji. Józa natomiast wyprowadzała groźne kontry, które przynajmniej dwa razy były bardzo bliskie powodzenia. Więcej bramek nie padło i pierwsze zwycięstwo nad Mazurem i to na wyjeździe sprawiło wiele radości zawodnikom, trenerom i kibicom naszej drużyny.