W środę rocznik 2003 rozegrał zaległy mecz ligowy z drużyną Football Talents.

W pierwszej połowie meczu nasza drużyna miała sporą przewagę w posiadaniu piłki, ale nie przekładało się to na ilość stworzonych sytuacji do zdobycia gola. O te było trudno z powodu ustawienia gości, którzy bronili całą drużyną na własnej połowie oraz z względu na nasze dość schematyczne i wolne rozegranie piłki. Brakowało przyśpieszenia w grze i odważniejszych zagrań do napastników i skrzydłowych. Momenty jednak były i po jednej z akcji w której przyśpieszyliśmy rozegranie, wyprowadziliśmy na dobrą pozycje  Alka Głowalę który pewnie wygrał pojedynek z bramkarzem gości i dał Józie prowadzenie w meczu.

Po stracie bramki goście zagrali odważniej zostawiając nam więcej miejsca, jednak to my nadzialiśmy się na ich kontrę, po której napastnik w sytuacji sam na sam uderzył w poprzeczkę, ale do odbitej piłki pierwszy dopadł jego kolega z drużyny i skierował ją do naszej bramki. Do przerwy utrzymał się wynik remisowy.

W drugiej połowie zagraliśmy bardziej zdecydowanie z większą determinacją i przede wszystkim szybciej, stwarzając sobie kilka dogodnych sytuacji do wyjścia na prowadzenie, ale świetny mecz rozgrywał bramkarz gości, który bronił skutecznie w sytuacjach jeden na jeden, pewnie wyłapywał dośrodkowania z rzutów rożnych, obronił też kilka strzałów z dystansu a parę naszych uderzeń minęło światło bramki. Goście bardzo ambitnie się bronili sporadycznie próbując kontrataków, które nie przynosiły większego zagrożenia. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się remisem na pięć minut przed końcem udało nam się wreszcie złamać defensywę przeciwników. Po kolejnym rzucie rożnym piłka trafiła do zamykającego akcje Filipa Jurczaka, który pewnym uderzeniem z kilku metrów umieścił piłkę w siatce. Do końca meczu kontrolowaliśmy grę, stwarzając sobie jeszcze jedną niewykorzystaną okazję do strzelenia gola po bardzo dobrej akcji prawym skrzydłem i odnieśliśmy skromne ale na pewno zasłużone zwycięstwo.

Brawa dla chłopaków szczególnie za drugą połowę i za walkę do końca o zwycięstwo. W niedzielę o 16 tej czeka nas bardzo trudna przeprawa z liderem, drużyną Talentu Targówek która w dotychczasowych czterech meczach zdobyła 41 bramek tracąc jedną!

Zagraliśmy w składzie:

Pudełek

Rudnicki Szyszkowski Czajka Szejka

Białek (Matecki) Bąk Jurczak

Głowala Moch Piekut (Stankiewicz)