W dniu dzisiejszym zmierzyliśmy się z drużyną z Lesznowoli. W pierwszej połowie prowadziliśmy grę, ale goście grali agresywnie w środku pola i szybko przerywali nasze akcje nie dopuszczając do większego zagrożenia pod swoją bramką. Gorąco pod bramką gości zrobiło się po dwudziestej minucie kiedy kilkukrotnie dochodziliśmy do pozycji strzałowych ale skutecznie interweniował bramkarz lub strzały były blokowane przez obrońców. Goście próbowali zagrozić nam po kontrach i szczególnie jedna z nich mogła zakończyć się powodzeniem ale skutecznym wyjściem popisał się nasz bramkarz i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym.

W drugiej połowie przebieg gry był podobny, ale nasza drużyna była skuteczniejsza od rywali. Na prowadzenie wyprowadził nas Ignacy Ognicha, który w 40 minucie skutecznie wykończył bardzo dobre podanie z głębi pola Mateusza Piłata. Po chwili powinniśmy prowadzić 2:0 ale nie wykorzystaliśmy bardzo dobrej okazji do podwyższenia wyniku. Goście bardzo ambitnie walczyli o poprawę wyniku i trzeba przyznać, że mieli ku temu jedną świetną szanse, której nie wykorzystali. W naszą grę wkradła się nie potrzebna nerwowość, dwukrotnie sędzia karał naszych zawodników 2 minutowymi wykluczeniami z gry. Końcówka meczu w naszym wykonaniu była jednak bardzo skuteczna, na 2:o podwyższył wynik cztery minuty przed końcem po indywidualnej akcji Patryk Jaroszek a w doliczonym czasie gry wynik ustalił Przemek Pudełek.

Po zwycięstwie 3:0 objęliśmy prowadzenie w tabeli. Za tydzień zagramy u siebie Koroną Góra Kalwaria.