W sobotnie przedpołudnie drużyna rocznika 2004 wybrała się do Karczewa na mecz z lokalnym rywalem. Po wysokich zwycięstwach w ostatnich dwóch kolejkach, w których drużyna zdobyła 13 bramek nie tracąc żadnej, wszyscy liczyli na kolejne 3 punkty.

W mecz jednak lepiej weszli gospodarze, którzy po szybkiej kontrze wyprowadzonej na początku spotkania objęli prowadzenie. W miarę trwania I połowy przewaga Józy była coraz bardziej widoczna. Do remisu doprowadził po składnej akcji naszej drużyny Krystian Pudełek, na prowadzenie wyprowadził nas pięknym strzałem z rzutu wolnego Filip Jurczak, który po chwili popisał się równie efektownym uderzeniem z dystansu i do przerwy prowadzimy 3:1.

Po 10 minutach drugiej połowy na 4:1 podwyższył Mikołaj Juńczyk. Wysokie prowadzenie spowodowało niestety rozluźnienie w naszych szeregach, zbyt indywidualna gra naszych zawodników spowodowała kilka prostych strat w środku pola, które w konsekwencji doprowadziły do utraty dwóch goli. Sami mimo kilku okazji nie potrafiliśmy zdobyć kolejnych bramek, zabrakło też trochę szczęścia gdyż piłka dwa razy lądowała na poprzeczce bramki Mazura. Ostatecznie po emocjonującej końcówce wygrywamy 4:3. To drugie wyjazdowe zwycięstwo w meczu „derbowym”, wcześniej pokonaliśmy w Otwocku OKS 2:0