Dwójka wzmocniona kilkoma zawodnikami z pierwszej drużyny odniosła drugą wygraną w zimowych sparingach z Sokołem Celestynów 4:2.

Pierwsza połowa była pod kontrolą naszych zawodników, najpierw prowadzenie po pięknym strzale z rzutu wolnego dał Łukasz Poszalski a następnie dwukrotnie podwyższył Kazik Grotte m.in strzelając drugiego gola również po rzucie wolnym. W końcówce drugiej połowy goście dwa razy zaskoczyli naszych defensorów po rzutach rożnych i zrobił się wynik 3:2. Na szczęście w ostatniej akcji meczu Kuba Bielicki postawił ,,kropkę nad i” pieczętując wygraną 4:2.

JÓZEFOVIA II JÓZEFÓW 4:2 (3:0) SOKÓŁ CELESTYNÓW

BRAMKI: Poszalski 20′, Grotte 30′, 40′, Bielicki 90′

SKŁAD: Malczewski – Górka, Mika (55′ Tobiasz), Lasecki, M.Niemczyk – Poszalski (60′ Trzaskowski) – Jokiel, Bolek (46′ Auguściński), Czaplak (15′ Żelisko), P.Niemczyk – Grotte

GRALI TEŻ: 3 juniorzy z rocznika 99′