Porażka na powrót A klasy

W pierwszej wiosennej kolejce A klasy drużyna rezerw Józefovii doznała porażki z KS Wesoła 2:4.

Po pierwszej połowie to zawodnicy znad Świdra prowadzili 1:0, dzięki trafieniu z najbliższej odległości autorstwa Fabiana Kota. Niestety, w drugiej połowie podopiecznych trenera Marcina Makulca wypunktował Mateusz Skowroński, który zanotował hattrick, zdobywając bramki w 59., 78. i 87. minucie. Mimo trudnej sytuacji, "Józa" nie poddawała się i w 90. minucie wrzutka Szymona Ryka zakończyła się samobójczym trafieniem rywala. Jednak szybka odpowiedź KS Wesoła, za sprawą gola Daniela Matwiejczyka, ustaliła ostateczny wynik meczu na 2:4.

JÓZEFOVIA II 2:4 (1:0) KS WESOŁA

BRAMKI: Kot 43', bramka samobójcza 90' - Skowroński 59' 78', 87', Matwiejczyk 90'+1

SKŁAD: Sitnik - Nowowiejski (90' Mincewicz), Rokicki, Brzuzy, Stalka (90' Pałka) - Bachman, Ryk, Jacquet, Tarczyński (81' Witan), Kurek (67' Pawłowski) - Kot (67' Murawiński)

TRENER: Makulec